top of page

אודותי

שלום אני אבי רבינוביץ' מטפל רב תחומי ברפואה משלימה עם ותק וניסיון. בשנים אחרונות אני החלטתי להתמקד יותר בטיפול בילדים, גם כי אני מאד אוהב אותם גם כי אם אנחנו המבוגרים עם השנים איכשהו פיתחנו הגנות ודרכי התמודדות והילדים היקרים שלנו - לא. הם הם אלה שצריכים הכי הרבה עזרה ומגיע להם הכי טוב!

למצבי החרדה ופחד אצל ילדים יש מספר סיבות ודבר אחד ברור לחלוטין - משהו קרה בעבר קרוב או רחוק. הפחד הוא לא בא משום מקום או בלי סיבה. משהו קרה - משהו או משהוא הפחיד, התרחש איזשהו אירוע טראומטי, משהו לא נעים גם אם זה דבר שנראה לנו, למבוגרים, לא משמעותי אך לילד - כן! חדשות טובות יש לי בשבילכם - אפשר לטפל בזה בהצלחה ובמעט מפגשים!

למדתי מספר שיטות הכי טובות והכי מועילות לשחרור מפחדים - NLP ודמיון מודרך - שתי שיטות מוכחות,שעובדות טוב ביחד, לשחרור מפחדים, דאגות, שינוי התנהגותי, השגת מטרות במחיים וכו' וTAT - שיטה מדהימה לריפוי פוסט טראומה, חרדות, מצבי לחץ וכד'.

כל מה שאתם צריכים לעשות - זה לקבוע איתי פגישה ולהגיע!

השאר זה דאגה ועבודה שלי!

לקבלת שיחת יעוץ

במתנה

נא למלא פרטים

                                             רוצים להיעזר? 

 

תפקידי כמטפל לעזור לכם להגיע לאן שאתם רוצים. בלי לשפוט, בלי להתערב, בלי להגיד לכם מה לעשות. אני מאמין שכל התשובות הנכונות יש אצלכם בפנים - בלב או בנפש וצריך רק לעזור לכם לחשוף אותן.איש מלבדכם לא יודע ולא יכול לדעת מה באמת טוב בשבילכם. איש לא עבר את מה שאתם עברתם, ולא מרגיש בדיוק מה שאתם מרגישים. אצלי אין הכללות וכל אחד ואחד זוכה ליחס פרטי ומיוחד כי הרי כל אדם הוא עולם ומלואו!

ממלצים עלי :

T.A.T. היא שיטה יחודית השומרת על פרטיות המטופל ואין בה מצב שאם לא שיתפתי במה שלא הייתי מעוניינת – פגעתי או הפחתתי מיעילות הטיפול. בפעמים שבחרתי להשאיר את נושא הטיפול אנונימי, לעיתים אפילו נעזרתי יותר!

יש משהו בטיפול או שמה במטפל שגרם לי לרצות להיפתח ולשתף.הרגשתי במקום מוגן ובטוח לשתף.

אבי אתה מטפל רגיש, אכפתי, משרה תחושת שפיות, מקבל ומבין, סבלני, רגוע. זה לא שינה לך איזה חוויה הזויה חוויתי במהלך הטיפול, אתה נשארת נייטרלי, דבר שסיפק לי תחושת ביטחון וקבלה שלי כפי שאני. דבר אשר יצר אצלי יכולת שיקום מהירה יותר ועזר לי להיבנות ולקבל את עצמי במידה משמעותית!

אני ניסיתי אין סוף שיטות להיעזר בעבור הדברים שהפריעו לי בחיי, דברים מורכבים ולא פשוטים. אין ספק שTAT היא לא פחות ולא יותר שיטה שהצילה את חיי!

 

תודה אבי

מ.

 

המלצה לטיפול טאט אצל אבי רבינוביץ'
קוראים לי ונסה ואני נאבקת עם מחלה נפשית כבר 17 שנים. במהלך חיי עברתי טראומות קשות ועד היום כל יום הוא מאבק על החיים עצמם. מגיל 11 אני נמצאת במערכת הפסיכיאטרית\פסיכואנאליטית.
ניסיתי גם טיפולים אלטרנטיבים למיניהם, וניסיתי להתקשר לשיטות רוחניות כאלה ואחרות. אבל הכאב נשאר, הטראומות הדהדו.
אבי הגיע אלי ממש כמו מתנה. אמר- תנסי! מה אכפת לך. הייתי מאוד סקפטית לגבי הטיפול הזה. איבדתי אמונה בטיפולים, במטפלים. אבל אמרתי- ניתן הזדמנות.
ונתתי הזדמנות. עשיתי כמה טיפולים. למעשה רק התחלתי. וכבר לאחר כמה טיפולים,
אני מרגישה שינוי משמעותי בטראומה שרדפה אותי 14 שנים (!!)
בטיפולים עצמם אני מרגישה שהרבה דברים אמיתיים קורים, בלי מסכות ובלי מחסומים. אני מרגישה שאפשר לומר *הכל* ושאבי לא שופט ומאוד מכיל, סבלני ובכלל בנאדם מדהים.
אני כרגע ממשיכה בטיפולים ואני אשמח לשתף אתכם בעוד שינויים שיקרו בעתיד. אבל כרגע, השינוי הפנימי של הטראומה הקשה גרם לי לבוא ולומר- ממקום של שנים של נסיונות וטיפולים, אכזבות וכאב- זה עובד! תנסו את זה! אבי איש מקסים ואני ממליצה בחום עליו בתור מטפל!
רק בריאות ואהבה לכולם!

שלום ,

אני רוצה להודות לבורא עולם שברא את אבי ורוצה להודות לTAT שהביאה אותי ממצב של חרדות טראומות ובלבול למצב שאני פשוט חוזר למוטב . התחלתי ללמוד תופים אני קם מוקדם בבוקר ובקרוב אלך לעבוד בתור טבח במסעדה . בנוסף לכך הטיפול האחרון סגר לי פינה שבלבלה אותי הרבה זמן וזה בנוגע לזה שאני רוצה ובוטח ביהדות ומוכן ללכת לישיבה ללמוד כמה פעמים בשבוע. אני מודה לאבי על העזרה והקבלה שלו בתור אדם ובתור מטפל. תודה רבה וממליץ לכולכם להתנסות בטיפול שיקח אתכם לנתיב האישי שלכם בעולם.

תודה ולהתראות

ר.

לא רק השיטה היחס הסובלנות ההקשבה והרצון האמיתי לסייע ביחד זאת חבילה מנצחת 
לך אבי יש את כל החבילה

ע' ,  ירושלים

ני מטופלת של אבי זה מספר שבועות וברצוני להמליץ עליו : בן אדם נעים מקצועי אכפתי מאד.אני מרגישה שעברתי תהליכים שיקדמו אותי.הטיפול מנקה אירועים מהעבר.מאד ממליצה על אבי ועל שיטת הטיפול שלו.

א', ירושלים

הגעתי לאבי עם בעיה שחשבתי שאין לה פתרון 
הבעיה נפתרה באופן שהפתיע אותי
למדתי ממנו לטפל בעצמי.ממליץ עליו בחום.

אורן, כפר סבא

אבי מטפל בחסד. בעל ידע נרחב ויחס נעים במיוחד

איתן, ירושלים

שם *

*מס' טלפון *

דוא"ל *

נשלח בהצלחה

bottom of page